Smart projektorivärv Pro

209.00  +KM

Smart projektorivärv Pro on väga kvaliteetne, soodne, lihtsasti pinnale kantav ja piiramatut ekraanipinda võimaldav projektori ekraani värv, mille lõpptulemus annab parema tulemuse kui tranditsioonilised projektori ekraanid.

Smart projektorivärv on parim lahendus neile, kes soovivad kuvada kõrgkvaliteetset pilti koosolekutel, koolides või tooteesitlustel. Värv on 1.1 ekraani kareduse näitajaga (Gain)140 kraadise vaatamisnurga alt 1.1. Smart projektorivärv Pro sobib ka välistingimuses kasutamiseks võimaldades filmide vaatamist hoonete seintel.

Sobilik kasutamiseks kõigi projektoritega – s.h. interaktiivsed, HD, 4K, lähi ja ultralähikuva projektoritega.

Milline toodet oma projekti jaoks valida? Karl Bilderi müügipersonal on valmis soovitama võimalikke lahendusi, et saaksid teha parima valiku. Kuidas peale kanda? Karl Bilderist saate juhiseid kuidas töö etapi haaval edukalt ära teha.

 • 5-aastane garantii.
 • Ei teki valguspeegelduse laike.
 • Komplekt sisaldab pealekandmise vahendeid ja kruntvärvi.
 • Lihtne värvida kahes kihis juhendi alusel.
 • Kasutamiskõlblik lõpptulemus juba 24 tunniga.
 • Keskkonnateadlik: Lendlevate orgaaniliste ühendite (VOC) hulk on väga madal (alla 13g/l) ning vastab EU standarditele; lahusti ja isotsüanaadi vaba.
 • Kogusest sõltuvalt soodsam hind.
 • Eestis saadaval vaid Karl Bilderist.
Tootekood: SSK-PROPRO Kategooria:

Kirjeldus

Smart projektorivärv Pro tehniline info

 • Katvus / kogus / kaal:
 • 6m² / 950ml / 1.33kg
 • Värvus: Valge
 • Läige: Matt
 • Ekraani karedus näitaja (Gain): 1.1 vaadatuna 140 kraadise nurga alt.
 • Ruumu valgus: kasutatav vähendatud valgustusega ruumis
 • Kvaliteet: väga hea katvus tagab erksa ja terava kõrgeraldus pildi laia vaateväljaga, mis peegeldab tagasi rohkem valgust.
 • Lõhn: väga madal.
 • VOC: alla 13 g/l kohta
 • Kruntimine: Eelnevalt töötlemata aluspinnale kandes peab kindlasti kasutama vesibaasil kruntvärvi.

Sobivad aluspinnad: võib värvida kõikidele siledatele pindadele , nagu näiteks seined, pahteldatud pinnad, betoon, puit, metal jne. nii sise kui välis tingimustes.

Smarter Surfaces technical specifications

Komplekt sisaldab:

Smarter Surfaces kit contents

Miks osta Smart projektorivärvi?

Smart projektorivärv Pro muudab iga sileda pinna kvaliteetseks projektori ekraaniks. See on parima kvaliteediga üldkasutuseks mõeldud projektorivärv Smarter Surfaces kataloogis. See tagab HD pildi erksuse , teravuse ja on loodud ning testitud parima projetseeritava pildi saavutamiseks. Erinevalt tavalise värviga värvitud seinale projetseerimisest, ei ole Smart projektorvärvi puhul vaja muretseda valguspeegelduse laikude pärast.

Smart projektorivärv võimaldab luua suurusupiiranguteta projektori ekraani, mis on parem kui tavalised projektori ekraanid. Loo projetseeritav pind, mis on alati kasutusvalmis ja ei torka silma kui seda ei kasutata.

Ekraanikareduse näitaja (gain value) 1.1 vaadatunaf 140 kraadise nurga alt, võimaldab kvaliteetse kõrgeraldusega pildi kuvamist. Kõrgem ekraanikareduse väärtus (gain) tähendab, et pind peegeldab rohkem valgust kui tavaline Smart projektirivärv, tagades kvaliteetsema pildi.

Seda projektorivärvi saab kasutada kõigi interaktiivsete, HD ja standard projektoritega. Smart projektorivärv Pro peegeldab palju valgust (7.8mW), seega on mõeldud kasutamiseks kergelt hämardatud ruumis.

Smart projektorivärv Pro ei ole markertahvlivärv. Kui otsite lahendust, mis sisaldaks nii kuivkustutuspinda koos projetseeritava pinnaga, vaadake

Smart projektorivärv on keskkonnasõbralik valik madalaima lendlevate orgaaniliste ühendite (VOC) sisaldusega võrreldes konkureerivate toodetega. Samuti on Valgetahvlivärv isotsüanaadi vaba, mis võimalda ventileeritud ruumis värvimise ajal inimestel ohutult viibida.

Projektori ekraani värv aitab kaasa töö ja loome protsessile. Smart projektorivärvi garantii on 5 aastat ja standardite sertifikaadid on väljastanud sõltumatude uuringute labori poolt.

Why buy Smarter Surfaces

Smart projektorivärv Pro pinnale kandmine

Smart valgetahvlivärvi pinnale kandmine ei nõua elukutselise maalri oskusi. Juhiseid jälgides saavad sellega kõik hakkama.

Kõik aluspinnad peavad olema puhtad, kuivad ja seotud. Sile pind tagab parima lõpptulemuse. Kõik eelnevalt töötlemata pinnad tuleb enne Smart valgetahvlivärv Proga värvimist kruntida veepõhise krundiga. Soovitame kasutada Smart Valget Krunti, kuna see on testitud toode ja tagab parima tulemuse markertahvlivärvi all kasutamisel

Valmista pind ette värvimiseks, kanna pinnale krunt, lase sellel ära kuivada, kanna pinnale kaks kihti projektorivärvi lastes värvil kahe kihi vahel 1-2 tundi kuivada. Projektorivärviga värvitud pind on kasutamiskõlblik 24 tunni pärast. Üksikasjaliku Smart projektorivärv Proisjuhendi leiad siit.

Aluspinna siledus võib mõjutada toote kvaliteeti. Seepärast soovitame värvitavat pinda liivapaberiga lihvida enne ja pärast kruntimist ning kasutada Smart valget kruntvärvi. See tagab teile parima projektorseina.

Lisaküsimuste korral pöördu julgesti meie poole.

Loe või lae alla kasutusjuhend

Vaata videot toote kasutamisest

Lisainfo

Kaal 2 kg