Smart magnetpahtel

168.00  +KM

Smart magnetpahtel on kõrgekvaliteediline lahendus, millega võid muuta iga seina soovitud mõõdus pinnaks millele magnetid kinnituvad.

Smart magnetpahtlil on uskumatu 75% magnetiidi sisaldus, mis võimaldab luua kõige võimekama magnetit hoidva pinna Smarter Surfaces toodete hulgast. Smart magnetpahteli pinnale võib ühe magnetiga riputada 8 A4 lehte. Toode suudab säilitade magneetilisust isegi paksema seinakattega katmisel. Tugev magneeti tõmbe jõud teeb selle toote sobivaks kohtades, kus on eriti kõrged nõuded.

Smart magnetpahtel on purgis valmiskujul ja ei vaja lahjendamist. Kasuta seda nagu tavalist pahtlit. Peale pahteldamist värvi pind üle või kata tapeediga.

Milline toodet oma projekti jaoks valida? Karl Bilderi müügipersonal on valmis soovitama võimalikke lahendusi, et saaksid teha parima valiku. Kuidas peale kanda? Karl Bilderist saate juhiseid kuidas töö etapi haaval edukalt ära teha.

 • Tootel on 10-aastane garantii.
 • Hoiab 8 A4 lehte ühe magnetiga
 • Kerge paigaldada – kahes kihis – tänu lihtsale juhendile ja õppevideole.
 • Lihtne kasutada ja ülevärvitav juba 24 tunni pärast.
 • Keskkonnateadlik: Lendlevate orgaaniliste ühendite (VOC) hulk on väga madal ning vastab EU standarditele; lahusti ja isotsüanaadi vaba.
 • Ei seiga WiFi ega teisi signaale
 • Kogusest sõltuvalt soodsam hind.
Tootekood: SSK-MAGPL6 Kategooria:

Kirjeldus

Smart Magnetpahtli tehniline info

 • Katvus / kogus / kaal:
 • 6m² / 3.8l / 10kg
 • Värvus: must
 • Läige: täismatt
 • Magneetilise elemendi sisaldus: 75% magnetiit
 • Lõhn: puudub
 • VOC: alla 12 g/l kohta
 • Keskkonna teave: isotsüanaate ja lahustite vaba.
 • Sobivad aluspinnad: seinad, pahtel, betoon, puit ja muud siledad pinnad
Smarter Surfaces technical specifications

Komplekti sisu:

 • 1 x Smart Magnetpahtel (6m²)
Smarter Surfaces kit contents

Miks osta Smart Magnetpahtlit?

Smart Magnetpahtligaa võid anda uue funktsionaalse elu oma kontorile, koosoleku ruuumidele, õppeklassidele ka teistele koostöö keskkondadele.

Võid muuta iga soovitud sileda pinna magneetiliseks. Smarter Surfaces pinnatöötlus tooted on loodud töömeeskonna ja õpilaste loovuse ning efektiivsuse tõstmiseks.

Smart Magnetpahtel on üks tugevaima magneti tõmbega seinaviimistluse vahendeid turul. See on kvaliteetne alternatiiv rasketele magnettahvlitele ja 6 korda tugevam kui konkureerivad tooted. Smart Magnetpahtli garantii on 10 aastat ja standardite sertifikaadid on väljastanud sõltumatude uuringute labori poolt.

Smart Magnetvärv on innovaatiline toode, mis annab sulle piiramatu tööpinna. Võid kiirelt ja lihtsalt muuta terved seined magneetiliseks.

Funktsionaalsuse lisamiseks võib magnetpahtlit üle värvida Smart Valgetahvlivärviga. Kui soovid luu magneetilist markertahvli pinda, siis vaata ka Smart Valge markertahvlivärvi või läbipaistvat markertahvlivärvi.

Kasuta magneetilist pinda ajurünnakutes oma meeskonna ja klientidega; projektide, graafikute ning ajakavade planeerimiseks.

Parimaks tulemuseks magnetpinna kasutamisel soovitame kasutada Smart neodüüm magneteid.

Smart Magnetvärv on keskkonnasõbralik valik madalaima lendlevate orgaaniliste ühendite (VOC) sisaldusega võrreldes konkureerivate toodetega. Samuti on magnetpahtel isotsüanaadi vaba, mis võimaldab pahteldamise ajal inimestel ohutult ruumis viibida.

Kui te ei vaja nii tugeva magneti tõmbejõuga lahendust, siis soovitame Smart MagnetvärvI, mis hoiab ühe magnetiga seina küljes kuni 4 A4 lehte.

Why buy Smarter Surfaces

Smart Magnetpahtli pinnale kandmine

Parima tulemuse jaoks kanda pinnale 2 kihti magnetpahtlit (valmistoode otse purgist).

Lisakihid on lubatud, kui nõudmised magnetite tõmbejõule on kõrgemad.

Aluspind peab enne värvimist kindlasti olemaIt sile. Sile aluspind tagab parima lõpptulemuse. Eelnevalt värvimata pindade puhul tuleb enne Smart Magnetpahtli pinnale kandmist kasutada veepõhist krunti. Soovitame kasutada Smart Valget Krunti, kuna see on testitud toode ja tagab parima tulemuse magneetilise pahtli all kasutamisel.

Kanna esimene pahtli kiht pinnale vastavalt juhisele. Teine kiht kanna pinnale kui esimene kiht on kuivanud.

Peale teist kihti lase pinnal 12 tundi kuivada. Peale seda võib pinna üle värvida sobivas toonis seinavärviga või katta tapeediga. Üksikasjalikuma Smart Magnetpahtli kasutusjuheni leiad siit.

Õppevideo magnetvärvi korrektse pinnale kandmise kohta leiad siit.

Lisaküsimuste korral pöördu julgesti meie poole.

Loe või lae alla kasutusjuhend


Lisainfo

Kaal 2 kg