Smart rohelise ekraani värv (green screen)

174.00  +KM

Smart rohelise ekraani värviga saad luua kvaliteetise rohelise tausta.

See on mõeldud kasutamiseks nii professionaalidele kui tavakasutajale ning sobib videote filmimiseks ja Zoomi konverentsideks, YouTube’i sisu loomiseks, mängimiseks ja õppetegevuseks.

Loo enda seinale roheline taust – see on püsiv ja kvaliteetne pind, mille kasutamisel on videot hiljem lihtne töödelda.

Värvi väljatöötamisel keskenduti rohelise tooni kõrgetele küllastuse ja ereduse näitajatele, et järeltöötluses oleks efekte lihtne lisada. See muudab pinna äärmiselt siledaks ja matiks, et taustale langeva valguse peegeldus oleks ühtlane.

Kui tahad selle toote tehniliste üksikasjade kohta rohkem teada, siis võta meiega ühendust.

 • Ühtlane valguspeegelduvus rohelise ekraani foonilt
 • Hea värviküllastus
 • Saab kasutada 4K kaameratega
 • Komplektis on pealekandmisvahendid ja rohelise ekraani aluskiht
 • Lihtne paigaldada – kahe kihina vastavalt juhistele
 • Kasutamiskõlblik lõpptulemus juba 24 tunniga
 • Keskkonnasäästlik: ei sisalda isotsüanaate ega lahustit, madal lendlevate orgaaniliste ühendite (VOC) tase
 • Mahuostu soodustused
Tootekood: SSK-GREENSPRO Kategooria:

Kirjeldus

Tehniline info

Kaetav pind / maht / kaal:

 • 6m² / 950ml / 2,28kg
 • Värv: roheline
 • Läige: matt
 • Lõhn: väga vähene
 • Lendlevate orgaaniliste ühendite (VOC) arv: vähem kui 13g/l

Sobivad pinnad: seinad, klaas, vaheseinad – kõik siledad pinnad.
Enne Smart rohelise ekraani värvi paigaldamist mistahes pinnale tuleb sellele kanda rohelise ekraani aluskiht (komplektis kaasas).

Smarter Surfaces technical specifications

Komplekt sisaldab:

 • 1 x Smart rohelise ekraani värv
 • 1 x Smart rohelise ekraani aluskiht
 • 1 x rullivars
 • 2 x värvirull
 • 1 x pealekandmisjuhis
Smarter Surfaces kit contents

Miks osta Smart rohelise ekraani värvi?

Rohelise ekraani värvi kasutamisel pole vaja tavapäraselt kangast ekraanilt kortse välja siluda. Korraliku valgustuse ja laitmatult sileda rohelise taustaga on video järeltöötlemine kindlasti lihtsam.

Värvitud roheline ekraan aitab samuti ruumi kokku hoida. Sul ei ole vaja raame ega muid seadmeid, et ekraani püsti hoida. See on alati kasutamiseks valmis.

Smart rohelise ekraani värv muudab mistahes sileda pinna suurepärase kvaliteediga roheliseks taustaks. Meie rohelise ekraani värvi pigment sisaldab täiskristallilisi mineraale ja orgaanilisi värvipigmente. See tagab ilma läiketa ühtlase mati lõpptulemuse, millel on kogu värvitud pinna ulatuses ühtlane spektraalne peegeldus. Tulemuseks on veelgi ühtlasem valgus, mistõttu on vähem võimalust, et pinna peegeldused pilti mõjutaksid.

Rohelise ekraani värvid sobivad suurepäraselt siis, kui kvaliteetset rohelist tausta läheb vaja regulaarselt. Toote pealekandmine püsiva tausta saamiseks on kiire ja lihtne. Lo endale rohelise ekraani pind ilma igasuguste suuruspiiranguteta.

Smarter Surface’i värvid on keskkonnasäästlikum valik, mille lendlevat orgaaniliste ühendite (VOC) arv on konkurentidega võrreldes madalam. Kuna kasutame kaasaegset puhta akrüülvaiguga süsteemi, on toote VOC-näitaja madal, ent samas on värvikihi tugevus ja nake suurepärased. Samuti ei sisalda meie värvid isotsüaniite. See tähendab, et õhutatud ruumis on neid ohutu peale kanda.

Anname seinale kantud rohelise ekraani värvile 1-aastase garantii. Kõiki meie kvaliteedigarantiisid toetavad sõltumatud sertifikaadid. Ehkki tootega saab värvida ka põrandat, ei saa me sellisel juhul tootele garantiid anda, kuna olenevalt põranda kasutatavusest võib osutuda vajalikuks värvi korduvalt peale kanda.

Why buy Smarter Surfaces

Rohelise ekraani värvi pealekandmine

Rohelise ekraani värvi pealekandmiseks ei ole vaja elukutselist maalrit, vaid sellega saavad kõik ise hakkama.

Enne rohelise tausta loomist vaata, et kõik värvitavad pinnad oleksid puhtad, kuivad ning et seal poleks lahtisi osakesi.

Soovitame kasutada Smart rohelise ekraani aluskihti (komplektis kaasas), kuna seda on antud tootega testitud.

Lihtsalt valmista pind ette, kanna sellele aluskiht ja lase kuivada. Lihvi kuivanud pinda väga õrnalt liivapaberiga, et see oleks sile, ja kanna peale teine aluskiht. Seejärel kanna peale kaks kihti rohelise ekraani värvi.

Esimene kiht peab enne teise kihi pealekandmist kuivama (1−2 tundi 20°C juures). Pealekandmisjuhises on samm-sammult kirjeldatud, kuidas rohelise ekraani värvi peale kanda.

Tähelepanu: seina siledus võib mõjutada lõpptulemust, seega krundi ja lihvi pind enne rohelise ekraani aluskihi paigaldamist. Nii võid olla kindel, et sul on turu parim roheline taust.

Millist toodet oma projekti jaoks valida? Karl Bilderi müügipersonal on valmis soovitama võimalikke lahendusi, et saaksid teha parima valiku. Kuidas peale kanda? Karl Bilderist saad juhiseid, kuidas töö sammhaaval edukalt tehtud saada.

Loe või lae alla kasutusjuhend


KKK

Roheline ekraan on spetsiifilist rohelist tooni ekraan. See võimaldab video töötlejatel stseeni või video tegelane isoleerida ja taustale eriefekte lisada. Samuti on sellele võimalik lihtsalt lisada taust, mis kujutab kuskil mujal toimuvat stseeni.

Kindla rohelise värvitooni kasutamisel on võimalik see värv järeltöötluses „eemaldada“. Seejärel võib taustale lisada, mida iganes soovid; samuti saab lisada eriefekte.

Järeltöötluse lihtsustamiseks. Selleks, et taustavärvi oleks lihtne eemaldada, peab see olema värv, mida videos palju ei kasutata. Roheline on inimese nahatoonist väga eristuv, samuti ei kasutata seda üldiselt riiete värvina jne.

Rohelise ekraani värv on oluline komponent videote filmimisel, fotograafias ja meediatootmises. Selle abil saab luua vastupidava ja ühtlase pinna, mida on järeltöötluses lihtsam eemaldada.

Rohelisel ekraanil on sinisest suurem helenduse aste ja see peegeldab rohkem valgust, mis tähendab, et filmimisel on vaja vähem valgus – see aitab kulusid kokku hoida. Rohelist värvi riided pole samuti nii levinud, mis teeb järeltöötluse lihtsamaks. Siniste ekraanide helendus on väiksem, mistõttu sobivad need paremini pimedate või öiste stseenide jaoks.

Rohelise ekraani värvi kasutamisel pole vaja tavapäraselt kangast ekraanilt kortse välja siluda. Värvitud roheline ekraan aitab samuti ruumi kokku hoida. Sul ei ole vaja raame ega muid seadmeid, et ekraani püsti hoida. See on alati kasutamiseks valmis.

Ekraanilt peab peegelduma ja kaamerasse jõudma väga kitsas vahemikus värviline valgus. Valitud värv mõjutab olulisel määral seda, mida kaamera näeb. Tavalise rohelise värviga sellist tulemust ei saavuta.

Meie värv on välja töötatud parima tulemuse saamiseks. Roheline lõpptulemus on puhast tooni ning peegeldab väiksema tõenäosusega värve, mis võivad järeltöötluses probleeme valmistada. Ultramatil pinnal puudub igasugune läige, samas kui tavalisel seinavärvil on teatud läige siiski olemas. Selle tulemusel on veelgi vähem tõenäoline, et pinnal tekivad peegeldused, mis kujutist mõjutaksid.

Jah, komplektis on selleks kaasas rohelise ekraani aluskiht. See aitab saavutada parima rohelise ekraani tausta, mis on sile ja defektideta.

Rohelised taustad võivad olla väga kallid. Meie rohelise ekraani värv on taskukohasem, ja maksab 199$.

Parima tulemuse saamiseks soovitame kasutada kvaliteetset rohelise ekraani värvi või kangast ekraani. Nii on järeltöötluses tausta eemaldamine palju lihtsam.

Jah, aga sellisel juhul ei ole tulemus tõenäoliselt sama hea kui spetsiaalse rohelise ekraani värvi või kanga kasutamisel, kuna parimaks tulemuseks on vaja kindlat tooni rohelist.

Oleneb sellest, kuidas soovid seda kasutada: kas laua taga, ülakeha näitamiseks, täispikkuses keha näitamiseks või ekraanil mitme inimese näitamiseks.

Laua taga: selleks on vaja ainult ühte purki värvi, millega saad katta 6m2 (või vähem) ja sellest piisab, kui istud laua taga ja teed videoid, lood sisu või pead videokonverentse. Nii saad kaadris ka ringi liikuda.

Ülakeha vaade: selleks on vaja ainult ühte purki värvi, millega saad katta 6m2. Nii saad näidata seisvaid inimesi vöökohast ülespool. Neil on ruumi ka kaadris ringi liikuda, kuna ekraani mõõtmed on 1,5m x 4m.

Täispikkuses vaade: selleks on vaja ainult ühte purki värvi, millega saad katta 6m2 – nii on võimalik ringi liikuda, ent piiratult. See on fotode ja videote tegemiseks suurepärane taust, ent kui filmitavad peavad rohkem liikuma, siis võib tarvis minna rohkem värvi.

Kaks inimest ekraanil: selleks on vaja ainult ühte purki värvi, millega saad katta 6m2 – samas on inimestel kaadris väga vähe liikumisruumi. See on fotode ja videote tegemiseks suurepärane taust, ent kui filmitavad peavad rohkem liikuma, siis soovitame kasutada kahte purki värvi.

Kui roheline ekraan on valmis, tuleb paika saada õige valgustus, mis lihtsustab järeltöötlust ja annab parema lõpptulemuse. Kindlasti tuleb kasutada hajutatud valgustust (st läbi softbox’i), mis tuleb rohelise ekraani kohalt, et vältida varjusid. Sellele järgneb filmimine ja järeltöötlus. Filmides tuleb vaadata, et rohelise ekraani ja filmitava vahele jääks piisavalt ruumi, et roheline toon filmitavalt ei peegelduks.

Rohelise ekraani värvi pealekandmiseks ei ole vaja elukutselist maalrit, vaid sellega saavad kõik ise hakkama.

Enne rohelise tausta loomist vaata, et kõik värvitavad pinnad oleksid puhtad, kuivad ning et seal poleks lahtisi osakesi – nii saad parima tulemuse. Enne rohelise ekraani aluskihi paigaldamist lihvi pind ja vaata, et see oleks tolmust täiesti puhas.

Soovitame kasutada Smart rohelise värvi aluskihti (komplektis kaasas), kuna seda on antud tootega testitud.
Pärast esimese rohelise ekraani aluskihi paigaldamist täida kõik defektid pahtliga. Lase pahtlil kuivada ja lihvi seejärel õrnalt kogu pind. Pühi see pahtlitolmust puhtaks, kanna rohelise ekraani aluskihti lihvitud kohtadele ja lase sellel kuivada. Kanna tervele pinnale teine kiht rohelise ekraani aluskihti.

Seejärel kanna peale kaks kihti rohelise ekraani värvi. Esimene kiht peab enne teise kihi pealekandmist kuivama (1−2 tundi 20°C juures). Pealekandmisjuhises on samm-sammult kirjeldatud, kuidas rohelise ekraani värvi peale kanda.

Tähelepanu: seina siledus võib mõjutada lõpptulemust, seega krundi ja lihvi pind enne rohelise ekraani aluskihi paigaldamist. Nii võid olla kindel, et sul on turu parim roheline taust.

Lisainfo

Kaal 2 kg